T1naa-Hack

Mir Se Vini
 
ForumForum  PortalPortal  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta nderrojm Welcome-in

Shko poshtė 
AutoriMesazh
T1naa-hack
Admin


Numri i postimeve : 68
Age : 24
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Si ta nderrojm Welcome-in   Wed Apr 09 2008, 15:30

Sė pari na nevojitet programi "Resource Hacker"

E hapim programin,pastaj klikojm FILE---->OPEN dhe e kerkojm programin logonui.exe
i cili gjendet ne folderin system32 te WINDOWS-it.
Pastaj ne anen e majt te dritares klikojm ne STRING TABLE,pastaj te numri 1,pastaj te numri 1033.Tani aty ku lexon "welcome" e fshini ata e shkruni qysh po doni me ba.
Pastaj shkon Compile Script dhe shkon FILE-->SAVE.
Pastaj e ristartoni kompjuterin.Si ta ndrrojm ermin e startit

Edhe e per kete na nevojitet programi "Resource Hacker"

E hapim programin,pastaj klikojm FILE---->OPEN dhe e kerkojm programin explorer.exe
i cili gjendet te folderi i WINDOWS-it.
Pastaj ne anen e majt te dritares klikojm ne STRING TABLE,pastaj te numri 37,pastaj te numri 1033.Tani aty ku lexon "start" e fshini ata e shkruni qysh po doni me ba.
Pastaj shkon Compile Script dhe shkon FILE-->SAVE.
Pastaj e ristartoni kompjuterin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://t1naa-hack.net
 
Si ta nderrojm Welcome-in
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
T1naa-Hack :: Your first category :: Your first forum :: ......::|| Hacking & Security ||::......-
Kėrce tek: