T1naa-Hack

Mir Se Vini
 
ForumForum  PortalPortal  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Hacking Hotmail And Gmail With A Fake Page

Shko poshtė 
AutoriMesazh
T1naa-hack
Admin


Numri i postimeve : 68
Age : 24
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Hacking Hotmail And Gmail With A Fake Page   Wed Apr 09 2008, 14:47

Tani mund te hackoni fare lehte hotmail dhe gmail,vetem shkarkoni programin e meposhtem dhe hapni .exe programin vendosni emrin e viktimes ne kutine e pare kutine e dyte mund ta line bosh ose mund te fusni adresen tuaj,me pas shtypni butonin generate dhe do te shihni qe do te shaqen 2file hotmail ose gmail.html dhe mailformsend.php.kaq ishte e gjitha,tani keto 2file bejini upload ne nje host dhe cojani viktimes linkun.

rapidshare.com/files/53860581...y-Criminal.zip

rapidshare.com/files/53860651...y-Criminal.zip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://t1naa-hack.net
 
Hacking Hotmail And Gmail With A Fake Page
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
T1naa-Hack :: Your first category :: Your first forum :: ......::|| Hacking & Security ||::......-
Kėrce tek: